13 Haziran 2009 Cumartesi

Evren yine gizlice evlendi, siz halâ uyuyun bakalım

bi kaç kez hayatın sillesini tekme tokadını yiyen nadide blog yazarlarımızdan evren yine evlendi mi?
daha önce banker pastelli, iflas holding, yamuk emlak gibi firmalara evlenmek için başvuran ancak her defasında birikimleri iç edilen evren bu gidişle evde kalacağım diye siyah kara düşünürken sonunda yine muradına erip "oh!" dedi...

inşaat merakından dolayı çocukluğundan beri ayağına çiviler batan. arada bir inşaatlardan atlarken tut ellerimi diye bağırdığı için son anda esas oğlanlar tarafından düşmekten kurtarılan. kadın ve erkek hikayeleri yazarı evren nihayet yazdıklarının karşılığını almışa benziyor.

Evren kameralarımıza "gördünüz mü insanlara güvenmek lazım, memlekette dürüst müteahhitler de varmış. sonun da ben de tekrar evlenebildim" derken, evinin tapusunu aldığı dürüst müteahhit kâzım herkese evlazım bey'in mutluluk gözyaşları içerisinde evren hanımın yazdıkları beni çok etkiledi ve sonunda onu evlendirmeye karar verdim dediği öğrenildi.

Arada bir yazdıklarını kendi sesinden kaydederek müzik piyasasına olmazsa bile görme engelli kardeşlerimizin yüreğine girmek için çalışmalar yapan evren'in çalışmalarının karşılığını bu dünyada alması biraz zor görünüyor ama öbür dünya için Allah'tan ümit kesilmez diyoruz.

evrenin daha önceki bazı evlenme projeleri:
http://evrenin.blogspot.com/2009/06/sonrasini-biliyorsun-zaten.html
http://evrenin.blogspot.com/2009/06/ciliz-urkek-titrek.html
http://evrenin.blogspot.com/2009/06/hep-birseyler-eksik.html

Psikopat fare kameralarımıza iş üstünde yakalandı

Sevgili Gossip İbram izleyicileri. Yine bomba gibi bir haberle karşınızdayız. Ne demiştik İbram'dan kaçmaz. Psikopat fare kedilere her türlü eziyeti yapıp elimizden kurtulabileceğini sanıyordu ama yanıldı.

Dahi anlamında DE'lere kafayı taktığı yetmiyormuş gibi, bir DE kedilere kafa atan psikopat farenin bu cinsliğini ayın muayyen günlerinde daha fazla yapmasından yola çıkan ekibimiz onun "kurt fare" olduğunu tesbit etti. Dolun ayın libido tavan ekseninde olduğu bir gece 3 kediyi birden farenin elinden zor kurtaran ekibimiz "Oha yani" diyerek şok oldu.

Severim sevilirim, ağlarsam ananızı da ağlatırım diyerek bloglarda terör estiren psikopat fare kendine kafa tutup, "kızım etin ne budun ne" diyenleri (122 kg. kemiksiz ve 120x120x120) cevabıyla acayip korkutuyor. Küçükken tavuktan korkan ama kedi köpeklere terör estiren psikopat farenin bir süredir kendini "darı" sandığı için darıca'da darıca'lı bir psikologda tedavi gördüğü söyleniyor.

Aslen Aslan burcu kadını olan psikopat farenin psikopat ve kendini bi matah sayan biri olduğunu anlamaya zaten burcu yetiyor. Yine de merak edenler için söyliyeyim yükselen burcu DA: Libido.
Ayrıca çocukluğunda çiğ patlıcan yediğinden kışın kendisini kırağı çalmıyor. Psikopat farenin itinayla sakladığı pet şişelerde yayınlanmış arı ve solucan kolleksiyonları var.

İnfosuna koyacak fotoğraf mı bulamadı, bize mi bişi demek istiyo gözleri derken, anladık ki bu tuhaf kızın en büyük isteği yeniden çocuk olmak. Gossip İbram'dan kaçmaz ekibi olarak gizlice daldığımız labaratuarında kendisini çocuk yapma işi üstünde yakaladığımız psikopat farenin mahzeninde duvarlara asılmış bir sürü sex kölesi siyam kedisi olduğunu gördük (muhtemelen zenci seviyo:) . Arada onlara kafa atarak "benim benjamin botton'dan neyim eksik lan, kendimi çocuk yapmak istiyorum" diyerek şiddet uyguladığı kameralarımızdan kaçmadı.

Gossip İbram abi Zekerriya Beyaz ve Haydar Dümen karışımı olgun bir amca tavırlarıyla "Bak psikopat hanım kızım evladım. İşi psikopata bağlama kedilerin de bi canı var. Kendini çocuk yapcam diye uğraşcana, evlen kendin bi çocuk yap, sonra da çocukla çocuk olursun" diyerek teselli etmeye çalıştığı psikopat fareyi kendi pederine terk ederek (babasına teslim ettik yani) "Saadettin SENSOY ben gerisini hallederim" abimiz gibi yepisyeni maceralara doğru yola koyuldu...

Psikopata bağlanmış yazılar:
http://obsesifkaralamalar.blogspot.com/2008/11/istiyorum.html
http://obsesifkaralamalar.blogspot.com/2009_05_01_archive.html
http://obsesifkaralamalar.blogspot.com/2009/05/mazretim-var-asabiyim-ben.html

12 Haziran 2009 Cuma

Sayın seyirciler, delinin biri hellimin tekiymiş...

Şok şok şok.... Vay anasını sayın seyirciler. bıkmadan usanmadan, utanmadan sıkılmadan, herkese kendini anlatan daha doğrusu onların dinlediğini sanıp, bir türlü anlatamadığını farketmeyen, adsız yorumcuların kaşar diye yorumladıkları, akrep olmasına rağmen insanca davranıp onları sokmayan ya da sokacak iğne deliği bulamayan, ancak hala cahilce dünyanın akrebin kuyruğunda döndüğünü iddia eden talihsiz ama şanslı blog yazarımız delinin biri evinin kapılarını sadece Gossip İbram'dan kaçmaz ekibine açtı..

Biz de onun gizli sırlarını ifşa etmek üzere, evin altını üstüne getirdik ve nihayet gizlenemez gerçeği gördük. Bloggerimizi en sonunda sırrını mutfakta saklarken yakaladık. Ne demiştik delinin biri İbram'dan kaçmaz... Evet delinin birinin adsız okurları, avucunuzu yalarsınız delinin biri kaşar değildir. Şeker şeker demekle ağız tatlanmıyor. Kaşar kaşar demekle de kaşar ancak kendiniz olursunuz sevgili yorumcular. delinin biri halis muhlis kıbrıs mutfağının dünyaya armağanı olan hellimlerden bir hellim'dir....

yazdığı tek gecelik ilişkiler yazısı ile insanları anlama çabasının ürününü verdiğini zannneden bu masum bloggerin iddia edildiği gibi kaşar değil fıstık gibi çıtır bir hellim olduğu meydana çıktı...
Adsız ve sansız azıcık namert yorumcularca suçlanan ve bi ara özgürlükte bi yere kadar topunuzu sürerim guantonomaya diyerek otomatik yorumları kapatan resmen delinin biriydi...

Gossip İbram'dan kaçmaz farkıyla sizlere de gösteriyoruz ki.(göster oğlum kameraya peynirini). delinin biri kaşar değildir. Aptal aptal yorum yapmayın.. resimde kızımızın nasıl efendi efendi hellim peyniri gibi durduğunu görebiliyonuz... üstelik mis gibim güneşte yanmış teninyen, çıtır çıtır. yeme de paket yaptır akşam acıkınca.... bütün pis iftiracılara ilanen duyrulur...

delinin birinden peynir çeşitleri:
http://birdelidennagmeler.blogspot.com/2009/06/delinin-sacmalar.html
http://birdelidennagmeler.blogspot.com/2009/05/trajikomik-bir-copcatanlk-hikayesi_31.html
http://birdelidennagmeler.blogspot.com/2009/05/tehlikeli-bir-kadn-akrep-burcu-kadn.html

Siminya'nın sakalları neden çıkmıyor?

Sanal alemin hit canavarı ve röntgen mütehassısı Siminya gizli gizli güzel yazılar yazmasının cezasını grand father tarafından "güzel yazma defterine o kadar para verdik ne hale çevirmişsin diye güzelce bir sopa yiyerek çekti".

Bi süre kendine gelemeyen Siminya'yı, yağcı yorumcular saz ekibi kısa sürede kendine getirmekte gecikmedi. Sen bizim canımızsın, balımızsın, sen olmazsan tüm bloglar kapalı kalsın tarzında yapılan yorumlara ilaveten yazarımız Gossip İbram'ın cep telefonuna geçtiği "SüperSiminya çabuk bi halt ye, dedikodu dünyasının sana ihtiyacı var" mesajı da eklenince Siminya kız öğrenci yurdunu özlemiş göçmen kuşlar misali iç çekip, jet hızıyla bloggere kesin dönüş yaptı.

Silkin ve kendine gel, titre ve yeniden orgazm ol moduna dönmek adına; oldu da bitti maşallah, bi daha sopa yemem işallah tarzında yazıVER kurtul adlı bir yazıyla blog dünyasının hitlerini yerinden oynatmak için 31.nci kez yeniden reenkarne olan Siminyanın nasıl hala pembe saçlı ve fıstık gibi gözüktüğünü anlamakta zorlanan ekibimiz, en kısa zamanda bunu da çözmeye su gibi and içti.

Gossib İbram abi'nin "Lan o resim infoda 9 aydır kaymak gibi duruyor, ben bir hafta resmimi değiştirmesem sakallarım uzuyor. Çabuk çözün şu işi" demesi üzerine Ar-ge çalışmalarına hız veren ekibimiz Siminya'nın bir sır gibi sakladığı yaşlanmayan erkek, kıllanmayan JPEG jelinin formülünü ele geçirmeyi başardı.

Seçmece Siminya vukuatları için:
http://siminya.blogspot.com/2008/12/bu-gece-hanginizle-yatacaktm.html
http://siminya.blogspot.com/2008/11/yasal-olsa-kime-tecavz-ederdin.html
http://siminya.blogspot.com/2009/01/ahlakszm-ama-namus-bende.html

Pucca erkek oluyor, kendinizi kollayın

"Birkaç güzel erkek buldum ama elden çıkardım ben aşıkken insafsızım tatsızım sloganını" benimsemiş olan Blog dünyasının sosyetik güzellerinden Pucca uzun süredir epilasyon sorunları nedeniyle yeşil sahalardan uzak kalmaktan doğan abazanlığını nihayet geçen yazısında bozarak bitirdi.

Büyük bir iştahla yeri göğü inleterek ulaştığı orgazmı öyle bi anlattı ki ben dahil hepimizin bu kızın yerinde olasımız geldi.

Geldi de malesef bir çoğumuzun malum sebeplerden dolayı dükkan kapalı modunda yazılar yazmasına sebep oldu.

Lakin fenteziye doymayan
Pucca nın bugünlerde "erkek olmaya" meraklandığı söyleniyor. bi erkek olursa bu abazanlık ondayken son yazısında hepimizi sevip, okşayıp öpebilir. demedi demeyin. tedbir almakta gecikmeyin...

Ayrıntılar ahanda şurada:

http://passiflora-rapunzel.blogspot.com/2009/06/bir-tek-dilegim-var-yumurta-gibi-olaym.html
http://passiflora-rapunzel.blogspot.com/2009/06/sevismek-ya-da-sevismemek-iste-butun.html
http://passiflora-rapunzel.blogspot.com/2009/06/erkek-olmak-zor-zanaat.html

Gossip İbram'dan kaçmaz: bloglarda kim ne halt yiyor

Herşeyi devletten veya paparazzilerden beklemek olmaz . Kendi dedikodunu kendin üretcen. bu konuda akıl verdim çömez bloggerlara ama, kimse verdiğim aklın kamışa sürülecek cinsten olmadığına karar vermiş olmalı ki dikkate alıp dedikodu yazmadı. Yani iş başa düştü. Ahanda yazıyorum..

Belki farkında değilsiniz ama sevgili bloggerciler. bir süredir gözüm üzerinizde. çoğunuzu izliyorum. bazılarınızı çaktırmadan bazılarınızı göstere göstere üstelik. izlersen izle lan yavşak. nolcak ki biz de seni izleriz diyen 80 kişi de beni dik izliyor... izlesinler bakalım. saklıcak bişim yok. keşke meraklısına göstercek, ikizlere takke kabilinden fazladan bişilerim olsa:p

Şimdi siz öyle annenizden babanızdan olmadı öretmeninizden hocanızdan kocanızdan, hanımdan, ah canımdan, flörtünüzden gizli açık aşikare bişiler yazan blog yazarları. Yandınız yavrum siz. "ibrahimden kaçmaz" ekibi sizleri izledi ve kısa bir haber turu ile kamuoyuna ifşa ediyor...
vay utanmazlar vay... tüüüü... neler neler yapmışlar sayın seyirciler..
şu blog aleminin haline bakınnnnnnın..rezalet, rezalet...

Gossip İbram